• Kategorie
  • Szukaj
  • Torby na laptopa

Niekwestionowana jakość, estetyka i funkcjonalność, tak w kilku słowach można opisać proponowaną przez sklep internetowy PolskaGalanteria torbę na laptopa 15". Model o średniej wielkości i klasycznej czarnej kolorystyce idealnie wpisze się w codzienne stylizacje zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ogromną zaletą wyrobu jest jego pojemność, która sprawia, że bez trudu w średniej torbie SIMON można zmieścić nie tylko laptopa i dokumenty, ale również telefon komórkowy, wyroby piśmiennicze, czy mały portfel. Mocne i estetycznie wykonane poszewki gwarantują estetyczny wygląd toby nawet podczas wieloletniego, intensywnego użytkowania. Solidny pasek parciany pozwala na dowolną regulację w zależności od upodobań lub wzrostu noszącej torbę osoby.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 3 szt.
90.85
szt. Do przechowalni
Elegancka Torba Skórzana Na Netbooka Dokumenty Do Pracy Solidna Rovicky Średnia LAP - 15605 NDM CZARNY  Solidnie wykonana torba pomieści laptopa o przekątnej e...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 1 szt.
597.07
szt. Do przechowalni
Solidnie wykonana torba pomieści laptopa o przekątnej ekranu do 17" . Ze względu na dużą ilość dodatkowych komór i schowków doskonale sprawdza się jako torba na dokumenty, męska torba do pracy czy też na torba podróżna na weekendowy wyjazd. O jej wysokiej jakości świadczą użyte do jej produkcji materiały - bardzo solidny i nowoczesny materiał zewnętrzny o intrygującej teksturze i kolorystyce, mocne i estetyczne podszewki, bardzo solidne suwaki ze stylowymi, poręcznymi uchwytami.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 20 szt.
224.07
szt. Do przechowalni
Solidnie wykonana torba pomieści laptopa o przekątnej ekranu do 18" (testowano na komputerze o wymiarach zewnętrznych 42 x 29 x 3 [cm]). Ze względu na dużą ilość dodatkowych komór i schowków doskonale sprawdza się jako torba na dokumenty, męska torba do pracy czy też na mała torba podróżna na weekendowy wyjazd. O jej wysokiej jakości świadczą użyte do jej produkcji materiały - bardzo solidny i nowoczesny materiał zewnętrzny o intrygującej teksturze i kolorystyce, mocne i estetyczne podszewki, bardzo solidne suwaki ze stylowymi, poręcznymi uchwytami.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 2 szt.
153.25
szt. Do przechowalni
Torba Na Laptopa 19" Na Dokumenty Do Pracy Solidna SACKAR 188 Solidnie wykonana torba pomieści laptopa o przekątnej ekranu do 19" . Ze względu na dużą ilość dodatk...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 9 szt.
153.39
szt. Do przechowalni