• Kategorie
  • Szukaj
  • Męskie

Klasyczna stylistyka portfela ELKOR sprawia, że jest to wyrób najczęściej wybierany przez nowoczesnych, nieszablonowych mężczyzn. Duży, pionowy model produkowany jest w Polsce z wysokiej jakości naturalnej skóry. Marka ELKOR zadbała o każdy detal począwszy od układu w stylu ""książkowym"", który zapewnia swobodny dostęp do zawartości, poprzez przemyślane wzornictwo uwzględniające liczne przegrody aż po niewielki format idealnie pasujący do męskich spodni czy marynarki. Miła i ciepła w dotyku skóra zapewnia zachowanie walorów estetycznych i wizualnych na długie lata. Przegródki i kieszenie dopasowane są w ten sposób, by swobodnie ulokować wszelkie niezbędne polskie dokumenty.""
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 3 szt.
107.94
szt. Do przechowalni
Półokrągła podkówka to sakiewka uwielbiana niegdyś przez starsze osoby, która dziś ponownie staje się modna. Przewaga tego typu wyrobu nad tradycyjnymi portfelami płynie z wysokiej jakości skóry licowej zamkniętej w klasycznym kształcie gwarantującym bezproblemowy dostęp do bilonu i banknotów. Prezentowany model oprócz wewnętrznej głównej komory posiada również wszytą płaską kieszonkę z klapką umożliwiającą przechowywanie np. paragonów czy listy zakupów. Dzięki niewielkim rozmiarom i płaskiej formie bilonówka produkowana przez markę ACCARDI zmieści się w każdej kieszeni. Trwałe i praktyczne zapięcie na nap zapewni zachowanie walorów wizualnych i funkcjonalnych sakiewki na długie lata.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 1 szt.
40.78
szt. Do przechowalni
Klasyczny damski portfel, który podbije serca wielu pań i nastolatek. Wykonany został z najwyższej jakości skóry licowej, która gwarantuje wieloletnie i nieawaryjne użytkowanie. Ten niewielkich rozmiarów, 12,5 x 9,5 centymetra, portfel zmieści wszystko czego potrzebujesz mieć blisko siebie na co dzień. Zawiera pojedynczą kieszeń na banknoty, niewielki schowek zamykany na zamek błyskawiczny, miejsca na ważne fotografie, a także sześć miejsc na karty płatnicze czy dowód osobisty. Na zewnątrz znajduje się wygodna kieszeń na bilon, która jest pozbawiona dolnych prześwitów, dzięki czemu monety się nie pogubią i nie wypadną. Ta kieszeń zamykana jest na zamek błyskawiczny. Kolor czerwony lub czarny.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 6 szt.
108.18
szt. Do przechowalni
Piękny i elegancki portfel Cris, wykonany ze skóry licowej w kolorze głębokiej czerwieni, która jest ciągle modna. Jego wymiary wynoszą 14 x 9,5 centymetra, a kształtem przypomina niewielki prostokąt. Model ten jest niezwykle praktyczny, a to za sprawą kieszeni banknotowej wewnątrz portfela, a także sześciu miejsc na dokumenty i karty płatnicze oraz wygodne miejsca na fotografie najbliższych osób z rodziny i grona przyjaciół. Na zewnątrz znajduje się podwójna kieszeń na bilon, którą z łatwością zamyka się na solidną napę. Ponadto kieszeń ta nie zawiera prześwitów, które sprzyjają wypadaniu i gubieniu drobnych. Z takim portfelem nie trzeba się martwić o miejsce na karty sklepowe czy bilety!
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 16 szt.
104.03
szt. Do przechowalni