• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Accardi (PL)

Półokrągła podkówka to sakiewka uwielbiana niegdyś przez starsze osoby, która dziś ponownie staje się modna. Przewaga tego typu wyrobu nad tradycyjnymi portfelami płynie z wysokiej jakości skóry licowej zamkniętej w klasycznym kształcie gwarantującym bezproblemowy dostęp do bilonu i banknotów. Prezentowany model oprócz wewnętrznej głównej komory posiada również wszytą płaską kieszonkę z klapką umożliwiającą przechowywanie np. paragonów czy listy zakupów. Dzięki niewielkim rozmiarom i płaskiej formie bilonówka produkowana przez markę ACCARDI zmieści się w każdej kieszeni. Trwałe i praktyczne zapięcie na nap zapewni zachowanie walorów wizualnych i funkcjonalnych sakiewki na długie lata.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 1 szt.
58.26
szt. Do przechowalni
Portfelik na banknoty jest idealny dla osób, które nie lubią nosić dużych, ciężkich portfeli po kieszeniach. Banknotówka Accardi Ekstra jest wykonana ze skóry naturalnej, składa się z trzech części i charakteryzuje się specyficznym miejscem na banknoty, które jest stworzone przez skórzaną klapkę. Model ten jest zapinany na dwa mocne napy, dzięki czemu można mieć pewność, że banknoty są zabezpieczone przed wypadnięciem. Banknotówka Accardi Ekstra składa się w stylu książkowym oraz wyposażona została także w miejsce na dowód osobisty czy prawo jazdy. Jednak z pewnością najważniejszym jej atutem są wymiary 6 cm na 9 cm, dzięki czemu może zmieścić się w każdej kieszeni.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 3 szt.
59.97
szt. Do przechowalni
Rożek Mini Sakieweczka Na Bilon ACCARDI (PL) Zapinany Na Nap Skóra Naturalna    Produkt ten jest niewątpliwie wyjątkowy na tle innych modeli ze względu na...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 5 szt.
37.68
szt. Do przechowalni